
Акумулятор 2s1p на елементах Molicel 4200 мА·ч
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 0334
+380 (73) 173-80-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор 2S на елементах Molicel INR21700-P42A є високоякісним джерелом енергії з ємністю 4200 мА·г та максимальним струмом розряду 45А. Він виготовлений у фірмовому корпусі, який був надрукований на 3D-принтері, що забезпечує надійність та компактність конструкції. Цей акумулятор ідеально підходить для використання в електричних пристроях, таких як електросамокати, дрони та інші потужні пристрої, що потребують високої енергетичної віддачі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴


